Зустріч ІТ-кластера з Proskuriv Business Club

Проведена зустріч ІТ-кластера Хмельницького з Proskuriv Business Club – спільнотою підприємців міста Хмельницького.

Метою зустрічі було налагодження партнерських та ділових зв’язків, знайомство учасників з діяльністю обох організацій, вироблення майбутніх напрямків та форм співпраці.

Про роботу ІТ-кластера Хмельницького, його мету та напрямки діяльності розповів голова організації Сергій Яцишен. ВІн також звернув увагу на переваги, які отримують ІТ-компанії в результаті об’єднання у кластер.

Про діяльність та послуги компаній, які є учасниками кластера, розповіли безпосередньо їх керівники, серед яких були присутні Олександр Галицький (Devloop), Олександр Зозуля (Stfalcon), Віктор Тершівський (Global Partner Soft), Петро Рожок (CompLife), Микола Підфігурний (SheepFish) та Вадим Бабій (Advanced Ukraine).

Про інші компанії, а саме: Avivi, GMhost, StudioPresto, учасники заходу отримали інформацію у вигляді відео-контента та презентаційних матеріалів.

Також під час зустрічі між ІТ-кластером Хмельницького та Проскурів бізнес клубом був підписаний Меморандум про співпрацю щодо розвитку бізнес-середовища в місті та поширення впровадження сучасних інформаційних технологій.

Цікавим виявилось, крім того, обговорення бізнес-процесів на виробничих підприємствах міста, а також у компаніях сфери торгівлі та послуг. Присутні на зустрічі представники цих сфер підприємницької діяльності поділилися своїм досвідом впровадження ІТ-рішень, розповіли про рівень їх ефективності та подальші плани і потреби в інформаційних технологіях для бізнесу. Представники ІТ-компаній, зі свого боку, висловили своє бачення щодо розвитку та забезпечення потреб бізнесу у сучасних інформаційних технологіях, етапів та форм їх впровадження.

Сподіваємось, у подальшому подібні зустрічі будуть такими ж ефективними і корисними для всіх їх учасників.