Ярмарок вакансій 2021

Вже вдруге ІТ-кластером Хмельницького ініційовано проведення Ярмарку вакансій в найбільшому на Хмельниччині вищому навчальному закладі – Хмельницькому національному університеті.

Цьогоріч студенти мали змогу познайомитись ближче та отримати інформацію про роботу в восьми ІТ-компаніях міста Хмельницького – CompLife, Avivi, Devloop, Global Partner Soft, Stfalcon, SheepFish, Studio Presto та GMhost.

Участь у Ярмарку взяли здебільшого студенти факультетів комп’ютерних спеціальностей. Усі бажаючі могли поспілкуватись з потенційними роботодавцями, обмінятися контактами та дізнатися про актуальні вакансії у компаніях.

Захід організовано у співпраці з відділом інформаційного менеджменту і працевлаштування Хмельницького національно університету, кафедрами Комп’ютерної інженерії та системного програмування та Інженерії програмного забезпечення.

ІТ-кластер Хмельницького і в подальшому планує організовувати подібні заходи з метою допомоги студентам у працевлаштуванні та якісній підготовці майбутніх фахівців іт-індустрії Хмельницького.