ВИБУХОВА ІТ-НОВИНА

IT-комʼюніті Хмельницького відкриває власний кластер. Відтепер в кожного є непересічна можливість прокачати свої скіли, запустити стартап та підкорити ринок праці.

Що ж це таке?

ІТ-кластер це універсальне місце для професійного зростання, підвищення кваліфікації, інкубації стартапу та стягнення інвестицій для власних проектів. ІТ-кластер це повноцінна інноваційна високотехнологічна урбаністична інфраструктура. Це точка часопростору, у якій інтелект зустрічається з можливостями.

Навіщо це Хмельницькому?

В ІТ-кластері всі й все – разом. Для міста – залучення коштів до місцевого бюджету. Для області – нові робочі місця. Для молоді – зростання й прогрес. Для фахівців галузі – шанс ділитись досвідом. Для ринку праці – конкуренційне середовище. Недостатньо? Далі – краще!

Будь крутим на всі 1024!

Приєднуйся до нас, ІТʼшників Хмельницького! Ми хочемо, аби ти був конкуренційним спеціалістом, знаходився в комфортному плейсі та міг вільно розвиватись у будь-якому напрямку. ІТ – максимально перспективна область, при цьому вона є доступною для кожного. Відчуй красу діджитала – приєднуйся до ініціативи. Давай творити кластер цифрових технологій разом!