УкрСиббанк став парнером Хмельницького IT-кластеру

Щиро вітаємо нового партнера Хмельницького ІТ-кластеру – УкрСиббанк!

УкрСиббанк – один із національних лідерів у банківській сфері. Його приєднання до світової банківської спільноти у якості партнера BNP Paribas Group у 2006 році стало стратегічним рішенням для забезпечення стабільності й надійності для своїх клієнтів.

УкрСиббанк – банк позитивних змін. Позитивні зміни – ідея і рушійна сила Хмельницького ІТ-кластеру. Чому саме УкрСиббанк? Передусім тому, що цей банк чудово зарекомендував себе серед українських стартаперів. Корпоративний акселератор POPCORP це глобальна ініціатива спрямована на розвиток молодіжного сегменту бізнесу України. Навчально-експериментальний формат акселератора дозволяє юним талантам розгортати свої ідеї та втілювати їх у життя за сприяння лідера фінансової сфери. Саме такі умови дають можливість перевірити стартап, вірно оцінити його можливості в якості бізнесу та задіяти молодь, що живе цифровими технологіями.

УкрСиббанк має багатий позитивний досвід партнерської співпраці з іншими українськими ІТ-кластерами. Крім того, надійність та чудові референції це те, що обирають візіонери та підприємці, що працюють із високими технологіями. Динаміка сучасного ринку сама визначає найсильніших гравців, що стають прикладом для інших. Все просто – вибрати найкращих, аби самим зростати.