Students IT-meet з студентами Хмельницького кооперативного коледжу

З початком нового навчального року ІТ-кластер Хмельницького традиційно продовжує практику зустрічей зі студентами іт-спеціальностей учбових закладів міста. 

Цього разу зустріч відбулася зі студентами-першокурсниками Хмельницького кооперативного коледжу Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту спеціальності «Комп’ютерна інженерія».

Голова ІТ-кластера Хмельницького Сергій Яцишен ознайомив молодь з діяльністю організації та напрямками роботи компаній-учасниць іт-об’єднання. Також Сергій поділився зі студентами своїм досвідом навчання та становленням як спеціаліста і у подальшому історією створення власної іт-компанії – Devloop.

Також майбутні іт-фахівці мали змогу поспілкуватись з керівником компанії Global Partner Soft – Віктором Тершівським, який виступив з цікавою промовою про шлях розвитку своєї компанії, власний досвід роботи у іт-сфері та дав деякі практичні поради першокурсникам, як стати успішними спеціалістами і отримувати максимум користі і задоволення від майбутньої професії.  

Також на зустрічі говорили про необхідні знання та навички для працевлаштування у ІТ-індустрії, тенденцій її розвитку.

Сподіваємось, зустріч була корисною для першокурсників та допоможе їм ефективно реалізувати себе у навчальному процесі.