Students IT-meet про працевлаштування і роботу в ІТ

На завершення навчального року ІТ-кластер Хмельницького провів зустріч зі студентами на тему працевлаштування і роботи в ІТ-компаніях.

Зустріч пройшла досить жваво у форматі вільного спілкування молоді з керівниками ІТ-компаній міста. Говорили про необхідні знання і навички для працевлаштування, зокрема про hard- та soft-скіли, про роботу в команді, організаційні структури та кадрові політики компаній, їх внутрішні процедури та процеси.

Також торкнулися теми як потрапити в ІТ-галузь тим, хто вчиться на спеціальностях, не пов’язаних з інформаційними технологіями, але бачать свій подальший професійний розвиток саме в цій сфері. Ця частина дискусії була цікава пристутнім студентам-маркетологам, менеджерам та спеціалістам-міжнародникам.

Переважна більшість хлопців та дівчат, які взяли участь у зустрічі, є слухачами Хмельницького національного університету, Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту та Хмельницького політехнічного фахового коледжу.

Інформацію з перших вуст про роботу в ІТ-компаніях для них озвучували керівники компаній:

  • Devloop – розробка мобільних додатків та веб-рішень: логістика, інтернет-магазини та каталоги, планувальники подій, корпоративні сайти та ін.
  • Global Partner Soft – розробка онлайн платформ, інтернет-магазинів та інформаційних вебсайтів
  • Studio Presto – створення функціонального дизайну
  • Stfalcon – дизайн та розробка мобільних і веб-сервісів
  • SheepFish – розробка: Брендингу, Web&Mobile дизайну, Сайтів на WordPress, E-commerce, CRM систем, Додатки IOS, Android, Веб додатки PHP, Python, SEO
  • GMhost – IT-забезпечення бізнесу: хостинг з дата-центром у м.Хмельницькому

Після завершення інтенсивного двогодинного спілкування студенти мали змогу також ще додатково обговорити хвилюючі їх теми у більш вузькому колі з топ-менеджерами представлених компаній.