Співпраця з владою

Відбулася зустріч учасників ІТ-кластера Хмельницького з керівництвом ХМКП “Хмельницькінфоцентр”, Управління економіки, Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради.

Серед обговорених питань – розвиток ІТ-освіти для дітей, спільні заходи і проекти з популяризації дитячого програмування, автоматизація обліку та ведення господарської діяльності закладами освіти, співпраця щодо розробки і модернізації електронних сервісів для громадян та інших напрямків.

Крім того, у ході зустрічі кервіник компанії CompLife Петро Рожок разом з колегою Галиною Ямборко наочно продемонстрували роботу власної розробки компанії – додатку для автоматизації процесів uAgent.

Це перевірене технічне рішення дозволяє комплексно автоматизувати та полегшити управлінський, складський, бухгалтерський (в тому числі податковий) облік підприємств та організацій різних видів діяльності та форм власності. За допомогою відповідного переносного обладнання учасникам зустрічі було продемонстровано роботу з інтерфейсом додатку та його основні функціональні можливості.

Детальніше про uAgent – https://www.facebook.com/complife.ua/posts/2941446369466223

За результатами зустрічі намічені подальші кроки щодо співпраці ІТ-кластера Хмельницького та структурних підрозділів Хмельницької міської ради.