Шукаємо спікерів

Шукаємо спікерів, які бажають долучитися до нашої спільноти та поділитися своїм досвідом! Якщо ви маєте знання та досвід, якими бажаєте поділитися й надихнути аудиторію, запрошуємо вас приєднатися в якості спікера до наших майстер-класів, лекцій та семінарів. ?

Хмельницький IT Cluster це не тільки обʼєднання компаній. Однією з наших місій є прокачування айті-спільноти міста, а один з напрямків діяльності – навчання! ?

Ми віримо в те, що постійний розвиток хмельничан та їх просування у сфері технологій принесе вигоду усім: місту, мешканцям та Україні. Щоб забезпечити актуальні знання ми організовуємо регулярні івенти, де передаємо цінні навички та ділимося досвідом. ?

Це відмінна можливість для вас прокачатися в якості спікера, показати свою експертність, побудувати цінні контакти з професіоналами галузі та знайти велику кількість захоплюючих проектів для співпраці. ? Не забуваємо й про карму ?.

Не втрачайте цей шанс стати частиною великої спільноти інновацій та розширити свої можливості! ? Залиште свою заявку і ми допоможемо вам визначитися з темою та все організувати. Або надішліть нам теми, які ви бажаєте презентувати.


e-mail: [email protected]
Телефон: +380633975535 – Тетяна

Разом ми сильні ?