Навчання для підприємців

Розпочато набір на навчання у “Школі молодого підприємця” в рамках проєкту “Розвиток МСП з допомогою Центру підприємництва і інноваційної підтримки IHUB”.

Тривалість навчання – 5 днів.

Дата проведення – 27-31 липня 2021 року.

Навчання розраховане на підприємців, які здійснюють свою діяльність не менше 1 року.

Учасники матимуть можливість пройти комплексне 5-денне навчання в офлайн-форматі та отримати необхідні знання для розвитку власної справи.

Крім того, випускники Школи матимуть змогу презентувати власні ідеї під час конкурсу перспективних ідей бізнес-ініціатив та поборотися за грант від Хмельницької міської ради на реалізацію своєї ідей.

Умови участі:

  • Безкоштовно, на конкурсній основі
  • Для участі запрошуються громадяни України, віком від 18 до 40 років, які розпочали свою підприємницьку діяльність принаймні рік тому, мають перспективні ідеї бізнес-ініціатив та хочуть зміцнити власний бізнес в нових умовах, пов’язаних із COVID-19.

Прийом заявок на навчання триває до 15 липня.

Форма для реєстрації за посиланням: https://forms.gle/9fAJ2hNHEHGA1VJn8

Захід організовує ІТ-кластер Хмельницького у співпраці з Хмельницькою міською радою в рамках проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.