Навчання для підприємців – другий потік

???Розпочато набір на другий потік навчання у “Школі молодого підприємця” в рамках проєкту “Розвиток МСП з допомогою Центру підприємництва і інноваційної підтримки IHUB”.

☑ Тривалість навчання – 5 днів.

☑ Дата проведення – 16-20 серпня 2021 року.

☑ Навчання розраховане на підприємців Хмельницької міської територіальної громади.

Учасники матимуть можливість пройти комплексне 5-денне навчання в офлайн-форматі та отримати необхідні знання для розвитку власної справи.

Крім того, випускники Школи матимуть змогу презентувати власні ідеї під час конкурсу перспективних ідей бізнес-ініціатив та поборотися за грант від Хмельницької міської ради на реалізацію своєї ідей.

❗❗❗Умови участі: БЕЗКОШТОВНО, на конкурсній основі.

Участь у Проєкті можуть взяти громадяни України, віком від 18 до 40 років, які займаються підприємницькою діяльністю на теренах Хмельницької міської територіальної громади, мають перспективні ідеї бізнес-ініціатив та хочуть зміцнити власний бізнес в нових умовах, пов’язаних із COVID-19.

Прийом заявок на навчання триває до 12 серпня ❗ – встигніть зареєструватися.

Форма для реєстрації за посиланням:https://bit.ly/SMP_khm


Захід організовує Хмельницький ІТ кластер у співпраці з Хмельницька міська рада в рамках проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.