Майстер-клас від Олександра Галицького

ІТ-кластер Хмельницького систематично проводить різноманітні навчальні заходи для студентів. Проте, такої великої кількості учасників не було ще на жодному з мітапів – понад 100 надісланих заявок ми отримали від бажаючих відвідати майстер-клас “ООП в JavaScript на прикладі анімацій”.

Провів майстер-клас Олександр Галицький – технічний керівник компанії Devloop та один із засновників ІТ-кластера Хмельницького.

Побудований ворк-шоп був із двох частин – теоретичної і практичної, а також спікер підготував для студентів домашнє завдання, щоб закріпити отримані навички. Для тих, хто не зміг потрапити на захід, була організована оналайн-трансляція.

Більшу частину учасників майстер-класу склали слухачі кафедри “Комп’ютерні науки” Хмельницького національного університету. Саме у співпраці з цією кафедрою був організований захід.

Сподіваємось, студенти і надалі будуть проявляти активність до подібних освітніх заходів та використовувати кожну можливість перейняти досвід та практичні знання від успішних керівників іт-компаній міста.