Лекція для студентів від Віктора Тершівського

ІТ-кластер Хмельницького продовжує проводити зустрічі для студентів з топ-менеджментом ІТ-компаній нашого міста. Цього разу перед молоддю виступив Тершівський Віктор – СЕО компанії Global Partner Soft з лекцією на тему “Сучасні методи розробки сайтів: загальний огляд”.

У ході лекції студенти ознайомились з сучасними трендами та тенденціями у сфері веб-розробки, разом зі спікером обговорили практичні аспекти розробки сайтів, а також мали змогу спробувати свої сили у виконанні нескладних завдань від лектора.

В цілому захід пройшов у активній взаємодії зі студентами. Такий інтерактивний формат сприяв ефективній комунікації між учасниками зустрічі, залученню їх до обговорень та кращому засвоєнню викладеного матеріалу.

Участь у лекції в більшості взяли студенти кафедри Комп’ютерної інженерії та системного програмування та кафедра Інженерії програмного забезпечення Хмельницького національного університету. Також серед учасників були слухачі Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту кафедри Комп’ютерна інженерія та Хмельницького політехнічного фахового коледжу.

Дякуємо Віктору Тершівському за чудову лекцію та за цінний досвід, яким він поділився зі студентами. Сподіваємось, його особистий приклад та отримана на лекції інформація допоможе майбутнім ІТ-спеціалістам стати дійсно класними фахівцями своєї справи.