Лекція для студентів від компанії SheepFish

ІТ-кластер міста Хмельницького продовжує залучати студентів місцевих ВУЗів до фахових зустрічей та спілкування з топ-менеджерами ІТ-компаній міста. Днями така зустріч була організована з керівництвом компанії SheepFish , а саме: Миколою Підфігурним (СЕО) та Ксенією Казаріною (арт-директором).

Захід відбувся у форматі лекції та обговорення під час та після викладення основного матеріалу. Тематика – архітектура дизайну веб-інтерфейсу за допомогою Figma.

Маючи багаторічний досвід реалізації проектів та сотні виконаних замовлень для клієнтів з різних сфер діяльності, СЕО компанії Микола Підфігурний акцентував увагу студентів на тих необхідних знаннях та навичках, якими повинні володіти веб-дизайнери, щоб реалізувати проект з найбільшою користю для замовника та його продукту. Підкреслив роль дизайну в успішній імплементації проекту, етапи його створення та вплив на маркетингову складову.

Ксенія Казаріна, в свою чергу, в режимі реального часу ознайомила присутніх з цікавими прийомами та інструментами, які є у Figma, поділилась власним досвідом та особливостями в роботі дизайнером.

А також на прохання слухачів порадила топ-5 книжок про дизайн для тих, хто планує чи вже розвивається у цій сфері.

Серед присутніх найчисельніше був представлений Хмельницький національний університет. В більшості – студентами кафедри Комп’ютерної інженерії та системного програмування, а також кафедри Маркетингу. Крім того, на лекцію завітали декілька представників Хмельницького політехнічного фахового коледжу інженерних спеціальностей.