Devloop

Devloop – команда, що завжди зацікавлена в результаті, для них важливо поглиблено вникнути у вирішення проблеми, а не просто слідувати вказівкам.

Наша команда – це команда справжніх професіоналів, у яких за плечима більше п’яти років досвіду в розробці, забезпечуємо підтримку більше 20 мобільних додатків та web-рішень на ринках України, Ізраїлю, СНД і США.

Якісна робота багато в чому залежить від злагодженості команди, тому в нашій команді ставка зроблена на спілкуванні. Ми сидимо поруч, на відстані витягнутої руки, все що обговорюється – обговорюється поряд з командою, а значить – чують все. Присутня велика кількість meeting: ранкові stand-up, ретроспективи, planning, обміни досвідом, мітапи щодо поліпшення та розвитку.

У підході до роботи ми використовуємо найсучасніші методології: TDD, Scrum / Agile, PMI. Завдяки цьому, Ви завжди можете дізнатися, на якому етапі перебуває проект, що буде робитися далі, дізнатися терміни і ресурси, проблеми, ризики та інших важливих показниках розробки проекту.

Командою накопичена велика експертиза в технологіях:

✓ Mobile: Android: Java, Kotlin

✓ Кросплатформена розробка за технологією React Native, Flutter.

✓ Рішення для вашої Web платформи на технологіях:

    • BackEnd: php, Laravel, Symfony, Yii, NodeJs.

    • FrontEnd: ReactJS, Vue.js AngularJS, JavaScript.

Якщо ви шукаєте надійних, креативних і досвідчених знавців своєї справи, бажаєте бути довгостроковим партнером справжніх професіоналів – Вам сюди!

Втілюйте в життя Вашу ідею з Devloop!