BUSINESS IT-meet

За ініціативою ІТ-кластера Хмельницького відбулася зустріч керівників ІТ-компаній міста з власниками та управлінцями бізнесу “BUSINESS IT-meet”. 

Зустріч відбулась у форматі круглого столу. Основною метою заходу було ознайомити місцевих підприємців з діяльністю іт-компаній та обговорити можливості і потреби бізнесу в сучасних інформаційних технологіях. 

Голова ІТ-кластера Хмельницького Сергій Яцишен презентував основні напрями діяльності організації, розповів про плани і мету об’єднання. Присутні на зустрічі керівники іт-компаній Avivi, Devloop, CompLife, Global Partner Soft, Studio Presto та SheepFish розповіли про свої напрямки роботи, досвід співпраці з місцевим та закордонним бізнесом, презентували практичні кейси. 

Також запрошені представники бізнесу ознайомились з діяльністю інших компаній- учасниць ІТ-кластера Хмельницького – компаніями Stfalcon, GMhost та Advanced Ukraine.

Серед підприємців були представники різних сфер діяльності, зокрема виробництва взуття, одягу і аксесуарів, сонячної енергетики, вирощування мікрозелені, туризму, косметології, харчової та машинобудівної промисловості.

По завершенню основної частини зустрічі, учасники також мали можливість поспілкуватись в індивідуальному порядку, познайомитись ближче та обмінятись контактами.  

Переконані, такі заходи сприяють налагодженню діалогу у бізнесовому середовищі,  допомагають знайти ефективні рішення для ведення підприємницької діяльності в сучасних умовах, підвищити конкурентоспроможність регіональної економіки.