Благодійний забіг “IT.KM.RUN Біжимо заради Перемоги”

Хмельницький ІТ Кластер спільно з Біговим клубом IronClub 30 липня 2023 року провів благодійний забіг “IT.KM.RUN Біжимо заради Перемоги”.

Усі учасники спільно зібрали 14 267 грн на FPV дрони. Ці кошти ми перерахували волонтерам, які займаються виготовленням даних дронів.

У забігу прийняло участь 87 учасників – як професійні бігуни так і любителі. В Хмельницький приїхали учасники з різних куточків України – Києва, Одеси, Житомира, Запоріжжя та Миколаєва. Найстрашому учаснику 57 років, родом з Хмельницького, але на даний час проживає в Запоріжжі.
Кожен учасник при реєстрації обирав одну із можливих двох дистанцій: 5 та 10 км.

Протягом забігу бігуни могли поновити свої сили водою від “Подільська доставка К”.

На фініші кожен учасник отримав медаль фінішера та подарунки від спонсорів: пляшку води “Моршинська”, пляшку крафтового пива “Правда”, фрукти від місцевого фермера “Мамина ферма” та гранолу від фітнес бару Fitness Bar of Ukraine.

Переможців було визначено за допомогою чіпової системи, яка заміряла час кожного учасника. Нагороджували переможців у 4-х номінаціях: 5 км – по 3 призових місця серед чоловіків та жінок, і так само для дистанції 10 км. Кожен переможець отримав подарунки від партнерів.

Це був перший благодійни забіг організований Хмельницький ІТ Кластером, але точно не останній.

Дякуємо Хмельницькій міській раді та Хмельницькій обласній військовій адміністрації за сприяння в проведені благодійного забігу.

Дякуємо усім учасникам, партнерам, волонтерам з кафедри КІІС ХНУ та усім, хто підтримав нашу ініціативу. Завдяки вашим донатам та підтримці ЗСУ – наша перемога буде швидшою.