Avivi

“Допомогти заробляти більше з використанням сучасних технологій”

місія компанії Avivi.

Для втілення задуманого використовуються технології CRM-системи “Бітрікс24” та CMS “Бітрікс: управління сайтом”.

Avivi виникла у 2007 році. Сьогодні це успішна IT-компанія з трьома офісами на теренах України, а також іноземними представництвами у США (Маямі) та Канаді (Калгарі). В центральному хмельницькому офісі Avivi працює професійна команда з трьох десятків спеціалістів, серед яких як розробники, так і менеджери, дизайнери та маркетологи. Загальна географія проектів охоплює такі країни як Україна, Польща, Німеччина, Угорщина, Великобританія, США, Канада, Бразилія, Ямайка, Туреччина, Австралія, Росія та інші. За активну міжнародну позицію на початку 2019 року компанія Аvivi, як Золотий Партнер корпорації “Бітрікс”, була удостоєна нагороди “Рестарт Року”.

Аvivi пропонує своїм клієнтам повний спектр послуг для розвитку бізнесу: впровадження CRM “Бітрікс24” та кастомізація функціоналу будь-якої складності, розробку додатків, розробкуу, підтримку й аудит сайтів.

У компанії цінуються професіонали, тому велику увагу приділяють як навчанню членів команди, так і дають можливість вчитися усім бажаючим. Для цього успішно працює Avivi it Academy, де регулярно проходять курси з вивчення мов програмування, проектного менеджменту, веб-дизайну, автоматизації бізнес-процесів.

На міському рівні соціальна активність компанії виражається в тісній співпраці з IT-кластером, проведенням днів відкритих дверей для бажаючих з різних вікових груп ознайомитися з роботою “айтішників”. А на початку літа 2019 року компанія Avivi долучилася до Всеукраїнського циклу семінарів “Анатомія Бізнесу”, участь в яких безкоштовна для всіх бажаючих, та провела власний захід для підприємців Хмельниччини.