Avivi

“Допомогти заробляти більше з використанням сучасних технологій”

місія компанії Avivi.

IT-компанія Авіві — розробник ефективного програмного забезпечення для бізнесу зі світовим ім’ям та багаторічним досвідом. Заснована ще у 2007-му році, компанія реалізувала проекти в 56-ти країнах світу та створила більше 20 власних унікальних рішень для всесвітньо-відомих платформ. 

Головний фокус діяльності Авіві припадає на сегмент еCommerce, розробку та впровадження рішень CRM та ERP з подальшим поєднанням рішень у єдину екосистему для бізнесу та розвиток блокчейн. Клієнти цінують високий рівень професійних можливостей спеціалістів Авіві за вміле поєднання передових технологій з перевіреними й надійними методами. Повний цикл розробки — від прототипів та дизайну до інтеграцій окремих продуктів з подальшою технічною підтримкою — дали Авіві можливість освоїти український ринок високих технологій та вийти на міжнародний рівень з конкурентними пропозиціями.

Основними технологіями, з якими працюють розробники Авіві, є Magento 2, PHP, JS, Solidity, Python, ReactJS та інші. Для проектів електронної комерції компанія пропонує як готові рішення для Magento 2 з подальшою кастомізацією під потреби замовника, так і цілком кастомні проекти, де можливо реалізувати практично будь-які побажання бізнесу. Саме так з’являються сучасні інтернет-магазини, маркетплейси чи інші сайти комерційного призначення з великим арсеналом інструментів та широкими можливостями для користувачів. 

Місія Авіві полягає у допомозі підприємцям заробляти більше з використанням високих технологій. Тому в компанії дбають про забезпечення найбільш зручних та ефективних методів роботи для співробітників компаній замовників. Для досягнення цього Авіві пропонують впровадження систем управління взаємодії з клієнтами (СRM), систем управління ресурсами підприємства (ERP) та автоматизації всіх можливих бізнес-процесів для зниження впливу людського фактору. Саме розробки в напрямку CRM та ERP принесли компанії популярність на ринках США, Канади, Німеччини, країн Європи та Латинської Америки. Унікальні розробки Авіві у цих напрямках входили у топ-10 найпопулярніших серед користувачів платформ для бізнесу. 

Перспективним напрямком останніх років у компанії залишається розробка децентралізованих застосунків на основі технології блокчейн. Авіві покладає великі надії на розвиток Web3 та докладає максимум зусиль до популяризації використання розподілених баз даних вже сьогодні. Наразі це досить нові технології, але їхнє використання приносить більше вигоди замовникам компанії, а головне — резервує місце серед прогресивних гравців бізнесу в недалекому майбутньому. 

Команда Авіві — це енергійні та цілеспрямовані люди, об’єднані спільною метою та бажанням змінити світ на краще методами високих технологій. Колектив компанії постійно поновлюється свіжими кадрами, які проходять тривале та ретельне навчання під менторством досвідчених колег. Така система підготовки дозволила Авіві успішно перенести несприятливі умови світової пандемії та вистояти на час вторгнення в Україну.