Avivi IT Academy

Школа програмування Avivi It Academy заснована у Хмельницькому в 2016 році. Перші курси та лекції в академії були створені для навчання розробників компанії Avivi.

З 2018 року розпочалось навчання для фахівців різних напрямків. Дизайнери, розробники, проектні менеджери можуть розвивати свої професійні скіли у школі програмування Avivi It Academy.

Навчаючись в нашій академії, починаючі та досвідчені розробники отримують full pack для практичного та швидкого розвитку професійних навичок. Студенти можуть опанувати мови програмування на курсах із Java, PHP, Ruby, Python або ж вивчити розробку мобільних додатків за допомогою бібліотеки Recat Native.

Також Avivi It Academy регулярно проходять спеціалізовані курси для справжніх гуру-designer і безстрашних проектних менеджерів.

Навчання у It Academy підійде для новачків та просунутих профі. Кожна лекція побудована за принципами американської освітньої системи. Студент отримує максимум практичних знань від досвідчених менторів IT індустрії.

Щотижня у Avivi It Academy проходять відкриті івенти, лекції, воркшопи, майстер-класи для розробників, тестувальників, дизайнерів та проектних менеджерів.

Після закінчення навчання студенти отримують сертифікат про закінчення курсу. Найкращі випускники стануть частиною команди компанії Avivi або отримають офер працевлаштування від компаній-партнерів.

На сьогодні, школа програмування Avivi It Academy – це 250 кв. м відкритого навчального простору, конференц-зал, обладнані аудиторії та просторий ворк плейс із панорамним виглядом на місто.

Чекаємо на тебе в Avivi It Academy!