ANVI

ANVI – цифрова компанія, яка надає бізнесу сучасні технологічні рішення, набирає ІТ-персонал для проектів та розробляє програмне забезпечення.
Все почалося з того, що сім років тому ми об’єднали розробників у команду зі спільним бажанням вийти на ринок з новим форматом обслуговування, щоб задовольнити потреби як компаній, зацікавлених у наймі фахівців, так і організацій, які потребують готового продукту.

Сьогодні ANVI – це згуртована команда однодумців. Наші кадровики можуть зайняти будь-яку вакансію в ІТ-сфері, а досвідчені розробники створюють ІТ-рішення для стартапів, які допоможуть їм вирости від стартап-проектів до успішних компаній.


Як ми працюємо у сфері аутсорсингу та аутстафінгу:
✔️Отримання запиту від клієнта;
✔️Шукаємо спеціаліста, який найкраще відповідає вимогам проекту;
✔️Ми наймаємо розробника як одного зі співробітників компанії (для виконання завдань замовника), або залучаємо їх до роботи безпосередньо з клієнтом.

Які технології? ми використовуємо у сфері розробки програмного забезпечення:
▪️MySQL
▪️jQuery
▪️CSS
▪️Фігма
▪️JavaScript
▪️Node.js
▪️HTML та багато іншого.


Ще одним напрямком діяльності компанії є її продукція – ресурси https://www.coditt.com/ і https://jobitt.com/. Перша платформа допомагає розробникам, дизайнерам і всім позиціям на ІТ-ринку знайти роботу за спеціальністю, а друга дозволяє компаніям знайти висококваліфікованих співробітників.