Коротко про просування сайту

 

  3

   Пошукова розкрутка сайту вимагає від вас деталізованого конкретного плану. І ця стратегія повинна обов'язково включати 3 пункти: ключові слова, мета-теги і маркетинговий план.Нижче коротко описано важливість цих етапів і як кожен з них взліяет на просування сайту.
   Ключові слова: Перед тим як почати розробляти веб-сайт ви повинні підготувати декілька сотень точно і ретельно підготовлених ключових фраз, по яких ви хочете, щоб вас індексуватися пошуковими системами і знаходили користувачі. Якщо у вас вже є готовий сайт і не склали цей список, це нормально, оскільки все ще не пізно це зробити, хоча це і утруднить в подальшому роботу над просуванням сайту. Для того, щоб правильно підготувати їх вам будуть потрібні спеціальні інструменти, які підкажу кількість запитів в місяць і з зазначенням регіонів. Не всі пошукові системи надають статистику по кількості запитів. Зупинимося на пошукової системи Google. Є дуже хороший інструмент для підбору ключових слів - seobook. Він дає статистику по 100 запитам. Тут є все, що потрібно і за це не потрібно платити ні копійки. Та й взагалі раджу всім цей ресурс, там багато корисної інформації для початківців та професійних оптимізаторів.Після того як ви підібрали ключові слова ви повинні переконатися, що всі мета теги на вашому сайті прописані належним чином.

   Мета інформація: Мета інформація, це заголовок сайту та опис. Вони дають пошуковим системам інформацію, про що ваш ресурс і допомагають правильно визначити релевантність вашого сайту по заданих запитах. Наприклад, якщо ви продаєте брелоки і ваш сайт брелкі.ком.юа, то не ставте в заголовок ім'я вашого ресурсу. Ваш заголовок повинен виглядати наступним чином: Брелоки | Брелкі.ком.юа. В описі ви повинні коротко описати двома трьома пропозиціями про що ваш сайт або які послуги і товари надає. Останнє і незначуще - це тег з ключовими словами. Колись він мав вагу, а зараз в основному використовується для створення хмари тегів. Так що зайвим прописати не буде. Але не прописуйте туди слова. Не відносяться до тематики сайту, інакше пошукові системи можуть ваз за це «покарати» або навіть виключити з індексу.

   Маркетинговий план: Тепер, справа за складанням маркетингового плану для просування, якщо ви пішли й виконали поради вище. Пошукове просування засноване на нарощуванні посилальної маси, тобто на ваш сайт має посилатися як можна більше авторитетних майданчиків вашої тематики. Найкращий і найшвидший спосіб наростити посилання це писати хороші авторитетні статті на вашому сайті і також розміщувати статті на чужих сайтах з посиланнями на ваш сайт. Є безліч бірж, через які ви можете це зробити. Головне це не зупинятися на цьому, адже є ще безліч способів розкручування сайту.
   Якщо ви розмістили досить статей і написали якісний контент для вашого сайту, та так, що користувачам захочеться вас цитувати й ставити посилання, тоді результат буде, залишається тільки чекати.


В начало     На главнуюaa